GameX 2016 Tam Gaz Geliyor

Basın Bultenleri Featured Uncategorized

Oyunun kalbi bu sene de GameX ile Atacak!

Türkiye’nin en büyük dijital oyun fuarı olan GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı, 1-4 Aralık 2016 tarihleri arasında, İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Biletleri yakın zamanda satışa çıkan GameX 2016’nın sponsorları arasında yer alan BKM Express sayesinde ziyaretçi biletlerini %50 indirimli olarak almak mümkün. BKM Express’in GameX ziyaretçilerine sunduğu fırsatlar bununla da bitmiyor! Biletino, gamex.com.tr ve gamexnow.comüzerinden satılan biletleri BKM Express sistemi üzerinden satın aldığınızda, birbirinden farklı oyuncu ekipmanları ve Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin en önemli ekiplerinden biri olan Dark Passage’ın 2016 TBF Şampiyonluğuna özel olarak üretilen imzalı formalarını da kazanma şansına sahip olacaksınız. Ancak elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü BKM Express’in %50 indirimli kampanyası sadece sınırlı sayıdaki bilet için geçerli.

GameX 2016’nın katılımcısı olan markalar ve firmalar arasında Microsoft, Fox, Hi-Rez Studios, G2A, NVidia ve MSI gibi önemli markalar  yerlerini almış bulunuyor. Katılımcı listesinin tamamına www.gamex.com.tr adresinden ulaşmanız mümkün.

PC ve Konsol Oyunları, eşsiz simülatör deneyimleri, profesyonel e-spor takımları ve oyuncuları, son teknoloji oyuncu ekipmanları, fenomen haline gelmiş Youtuber ve streamerlar, çarpıcı cosplay etkinlikleri, sayısız ödül ve hediye ürünler, seminerler,paneller, atölyeler… Hepsi ve daha fazlası GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda olacak.

Biletler Satışta

GameX 2016 ziyaretçi biletlerini; www.biletino.com‘dan, GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı resmi internet sayfası ve GameXNow üzerinden kredi kartı ile veya GameX 2016 fuar alanı bilet gişelerinden nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.

 Editörün Notu

Son yıllarda yaşanan bazı can sıkıcı olaylardan sonra GameX yönetimi ciddi kararlar aldı.Bu kararlar arasında daha büyük bir taşınma haberi duyamasak da fuarın ücretli olması bizi sevindirdi.Aldığımız bilgilere göre koridorlar genişletilmiş buda önceki seneler de yaşanan kalabalığın önüne geçmek için önemli bir hareket.GameX bu sene hatalarını telafi etmiş ve kendini yenilemiş,geliştirmiş gibi gösteriyor.

1999 istabul doğumlu olan Ali 2 yaşında ilk atarsi ile tanıştı. Çok fazla zaman geçmeden 3 yaşında kurcalamaya başladığı bilgisayarı 3 yaşında kullanmaya başladı.Ana okuluna başlamadan deliler gibi oynadığı Age of Empires oyunu onda büyük bir etki yarattı.Günümüzde teknoloji ve oyunlar hakkında yazı yazmaya bayılıyor ve bunu sürdürüyor :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up