Turkcellilere Yaz Boyunca Konserler %40 İndirimli

Basın Bultenleri

Yaz aylarının önemli müzik etkinliklerinden olan 10 yılı aşkın süreyi geride bırakan Turkcell Yıldızlı Geceler; 5 Temmuz – 25 Ağustos boyunca Çeşme, Bodrum ve İstanbul’daki 32 ayrı konserde müzikseverlerle buluşacak. Türkiye’nin en prestijli konser mekânlarında, günümüz müziğinin en önemli isimlerinin sahne alacağı Turkcell Yıldızlı Geceler etkinliği süresince Turkcell Platinum müşterileri ile gençtrkcll üyeleri özel indirimlerden yararlanabilecek.

Turkcell Yıldızlı Geceler görsel

Platinum’lulara özel ayrıcalıklar

Turkcell Platinum müşterilerine özel olarak Tukcell Yıldızlı Geceler biletleri yüzde 40 indirimle sunuluyor. Platinum müşterileri, kendilerine tanınan ilk 48 saatlik ön satış ayrıcalığı ile izleyici sıralarında en güzel yeri seçebiliyor. Bilet indiriminden yararlanmak için Turkcell Platinum uygulaması üzerinden alınan indirim kodu ilewww.biletix.com sitesinden biletler kolayca alınabiliyor.

Gnçtrkclllilere özel yüzde 30 indirim

Gnçtrkcll’liler Yıldızlı Geceler konserlerinde kendilerine özel indirimlerden yararlanabilecek. Konser biletleri gnçtrkcll üyelerine yüzde 30 indirimle sunuluyor. GNC uygulaması üzerinden alınan kod ile www.biletix.com sitesinden biletler indirimli olarak kolaylıkla satın alınabiliyor.

Konserler zinciri Çeşme’de Ajda Pekkan ile başlıyor

Yıldızlı Geceler, 5 Temmuz’da “Süper Star” Ajda Pekkan’ın Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacağı konserle başlayacak. Konserler Çeşme’nin ardından 13-22 Temmuz tarihlerinde Bodrum Antik Tiyatro’da devam edecek. Organizasyonun son durağı ise 5-25 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu olacak. Yıldızlı Geceler’in 3 farklı şehirdeki konserler zincirinde Funda Arar, Buika, Hande Yener, Sibel Can, Mustafa Ceceli, Sertab Erener, Volkan Konak, Ajda Pekkan, Murat Boz’un aralarında olduğu 20’yi aşkın yıldız müzikseverlerle buluşacak.

AMD RX 480’deki Güç Sorununu Çözdü

http://tektv.org/2016/07/turkcell-ile-huaweiden-yeni-arge-anlasmasi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up