Dünyanın En İnce Dizüstü Bİlgisayarı Türkiye’de Satışta!

Basın Bultenleri

Bir AAA pil kalınlığında ve yalnızca 1,1 kg ağırlığındaki HP Spectre 13, teknoloji ile modayı buluşturan özellikleriyle öne çıkıyor.

Dünyanın en ince* dizüstü bilgisayarı yeni HP Spectre 13 İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi Harvey Nichols mağazasında satışa sunuldu. Kalınlığı bir AAA pilin kalınlığını geçmeyen ve yalnızca 1,1 kg ağırlığındaki HP Spectre 13, bakır tonlarının ağırlıkta olduğu şık tasarımı ve günlük kullanım için yeterli performans sunan teknolojileriyle kullanıcıların karşısında. HP ile Harvey Nichols, geçtiğimiz aylarda iş birliğine giderek teknoloji ile moda buluşmasını birlikte sergilemiş, ürünü Türkiye’de ilk kez gün yüzüne çıkarmışlardı.

HP_Spectre_13.3

En iyi kullanıcı deneyimini, en yüksek performansla sunmaya odaklanan HP Spectre 13, ince görünümüne rağmen karbon fiber yapısıyla dayanıklı olma özelliğine de sahip bir cihaz olarak öne çıkıyor. Dokuz buçuk saate yakın pil ömrü sunan Spectre 13, Corning® Gorilla® özellikli Full HD IPS ekranıyla fotoğraf düzenleme, sunum hazırlama ya da film izleme gibi amaçlar için güzel görüntüleme deneyimi sunuyor. Cihazın 6’ncı nesil Intel® Core™ i5 ve i7 işlemcileri ve PCIe SSD depolama birimi kullanıcılara günlük kullanımda yeterli bir performans sunmayı iddia ediyor. HP Audio Boost teknolojisi ve Bang & Olufsen Stereo hoparlörlerle zengin ses deneyimi sunan HP Spectre 13, KDV dahil 6.499 TL fiyatıyla Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki Harvey Nichols mağazasında satılıyor.

Apple’ın Macbook’una rakip olan Cihazın ülkemzide ne kadar başarılı olacağını ve yaygın olarak satışa çıkıp çıkmayacağını bekleyip göreceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up